Strony WWW | Pozycjonowanie

Projekty

Rental Office

Wypożyczalnia internetowa

Zobacz

Wypożyczalnia internetowa „Rental Office” to nowoczesny i efektywny sklep internetowy przeznaczony dla świadczenia usług wypożyczania różnego rodzaju sprzętu lub nieruchomości. Projekt doskonale sprawdza się w swoim założeniu, bowiem do stworzenia platformy wykorzystaliśmy WooCommerce oraz formularz rezerwacji wraz z kalendarzem (sklep obsługuje także Booqable). To sprawia, że Rental Office to jedna z najlepszych wypożyczalni na platformie WordPress.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#CAD226

#FFFFFF

#000000

Typografia: Cuprum
Materiały multimedialne: 15 + logo
Ilość kategorii: 8*
Ilość produktów: 56*
Ilość zakładek: 6
Cena projektu: 1400,00 złotych brutto
Pod klucz: od 2 do 7 dni

*dotyczy demo. Po zakupie możesz ustawić dowolną ilość kategorii oraz produktów.

#Wypożyczalnia internetowa

Przyjazny
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Coraz więcej sklepów decyduje się na prowadzenie dwuwektorowej sprzedaży i Rental Office to przykład platformy, która skutecznie maksymalizuje ten styl pozostając przy tym tak samo prostym CMS WordPress, jakim zawsze był. Nasza propozycja dedykowana jest każdej branży, gdzie występuje wynajem i jest kompatybilna z systemem Booqable z którego korzysta wiele firm. Dodając do tego nienaganną sylwetkę oraz atrakcyjny wygląd mamy do czynienia z projektem, który zaoferuje najwięcej w swojej klasie cenowej.

Złoty, a skromny

Na pierwszy rzut oka wypożyczalnia internetowa „Rental Office” wydaje się rozbudowanym i skomplikowanym systemem sprzedaży. To jednak tylko pozory, ponieważ może wygląda jak złoty, ale jest skromny i jedyne zajęcia przy jego obsłudze sprowadzają się do dodawania kolejnych produktów – i to tyle na poziomie WordPress, ponieważ korzystając z Booqable nie musimy ingerować w sklep, gdyż system automatycznie pobiera asortyment z Twojego konta na tym portalu. Projekt posiada wbudowanego bloga, można go również wyposażyć w czat online lub rezerwację rozmów. Szukając jednej platformy, która zepnie w całość dwie formy sprzedaży Rental Office ma obowiązek się sprawdzić.

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Dodawanie asortymentu jest również bardzo proste i nie wymaga użycia Elementora. Nowe produkty uzupełnione o opis, zdjęcia oraz metadane pojawiają się automatycznie w danym obszarze sklepu (kategoria, podstrony) natychmiast po publikacji. Dodanie jednego produktu zamyka się w czasie 2-3 minut.

Dodanie produktów do wypożyczalni również jest proste i polega jedynie na uzupełnieniu metadanych w formularzu wypożyczania (w większości przypadków jest jeszcze prościej, ponieważ parametry produktu się duplikuje) bądź karty produktu na platformie Booqable.