i-Content

#Serwis WordPress

Pomoc techniczna,
naprawa i optymalizacja
- dla stron i sklepów www

System zarządzania treścią CMS WordPress jest przyjaznym narzędziem, a ponadto pozwala na zaawansowaną rozbudowę każdego projektu czyniąc go atrakcyjnym i zachęcającym do skorzystania z usługi bądź dłuższego pobytu na stronie.

Jednym z powodów awarii stron i sklepów jest zaniedbanie bądź zaniechanie kluczowych aktualizacji systemu albo jego środowiska. Coraz częściej spotykamy się również z projektami, które zostały zaimplementowane wraz z nieskonfigurowanymi wtyczkami czyniąc z nich po prostu strony niedokończone co wychodzi dopiero po jakimś czasie. W naszej ofercie serwisu proponujemy przegląd techniczny strony lub sklepu, diagnozowanie usterek, a także ich naprawę w krótkim terminie i atrakcyjnej cenie. 

Dla nowych oraz istniejących projektów

Nasz przegląd oraz serwis skierowany jest zarówno do nowych, jak i istniejących już stron / sklepów opartych na silniku WordPress. Przed każdym zleceniem diagnozujemy usterkę oraz proponujemy jeden lub kilka wariantów naprawy wraz z ceną oraz terminem (akceptacja wybranego przez klienta bądź nasz jeśli termin jest już zajęty). Usługę realizujemy na podstawie umowy i Zamawiający może nadzorować jej przebieg korzystając ze zdalnego ekranu. Po akceptacji prac serwisowych przekazujemy dokumentację usługi, a także raport z testów i stanu technicznego silnika CMS WordPress.

Darmowa
wycena serwisu

Podgląd
na żywo

Krótkie
terminy

Dokumentacja
usługi

Poniżej przygotowaliśmy standardową ofertę, którą stale rozwijamy o kolejne usługi. Formularz po lewej służy złożeniu zapytania o wycenę przeglądu, serwisu lub diagnozy usterki. Jeśli na liście brak Twojego problemu – postaraj się o dokładny opis, możesz załączyć również screeny. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do rozmowy na czacie obok.

Zamów lub złóż zapytanie o serwis


#Serwis WordPress

Aktualny cennik