Strony WWW | Pozycjonowanie

Projekty

Miodożer

Sklep z miodami

Zobacz

Sklep z miodami „Miodożer” to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć wygodny, minimalistyczny i funkcjonalny sklep Internetowy. Zaprojektowaliśmy Miodożera z myślą o sklepach z miodami oraz pasiekami – nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wykorzystać go także w innych branżach jak ekologiczna żywnośćkosmetyki naturalne czy sklep z jedzeniem organicznym.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

FF9900

#FFFFFF

#000000

Typografia: Lato
Materiały multimedialne: 10 + logo
Ilość kategorii: 10*
Ilość produktów: 11*
Ilość zakładek: 9
Cena projektu: 1300,00 złotych brutto
Pod klucz: od 2 do 5 dni

*dotyczy demo. Po zakupie możesz ustawić dowolną ilość kategorii oraz produktów.

# Sklep z miodami

Przyjazny
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Sklepy w branży pszczelarskiej są do siebie podobne, ale możemy je podzielić na atrakcyjne i typowo informacyjne. Statystyczny Internauta ma pojęcie o miodach i mogłoby się wydawać, że sklep nie musi specjalnie zachwycać, jednak w dobie dużej konkurencji na rynku efekt pierwszego wrażenia ma fundamentalne znaczenie w kwestii sprzedaży. A o sprzedaż tutaj przecież chodzi, dlatego „Miodożer” to nasza propozycja nowoczesnego, ładnego i szybkiego sklepu, który posiada wszelkie cechy czyniące go projektem na długie lata.

Lekki, szybki i ponadczasowy

Sklep z miodami „Miodożer” oprócz atrakcyjnego wyglądu posiada również przechowalnię produktów, porównywarkę cen, a także możliwość sprzedaży wariantowej (np: pojemność słoika) i bloga. Podczas projektowania położyliśmy nacisk na balans, dlatego ilość materiałów multimedialnych oraz informacji opisowych jest zrównoważona, a wszelkie rozbudowy tematów można przenieść na bloga w formie artykułów (to także dobra metoda pozycjonowania organicznego). Miodożer jest szybki, wygodny podczas przeglądania na urządzeniach mobilnych i będzie działał płynnie nawet na komercyjnych hostingach.

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Dodawanie asortymentu jest również bardzo proste i nie wymaga użycia Elementora. Nowe produkty uzupełnione o opis, zdjęcia oraz metadane pojawiają się automatycznie w danym obszarze sklepu (kategoria, podstrony) natychmiast po publikacji. Dodanie jednego produktu zamyka się w czasie 2-3 minut.