Strony WWW | Pozycjonowanie

Projekty

Negra

Strona dla cukierni

Zobacz

Strona dla cukierni „Negra” to projekt CMS WordPress, który przygotowaliśmy z myślą o branży czekoladowej i słodyczach. Strona jest nowoczesna, utrzymana w kolorystyce czekolad, lekka i funkcjonalna. Idealnie spisze się jako strona wizytówka dla Twojej firmy, można ją także dostosować pod sklep Internetowy czy stronę dla cukierni bądź kawiarni. Negra może również dzięki blogowi posłużyć jako zaplecze dla Twojej działalności.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#CCAA66

#FFFFFF

#000000

Typografia: Dosis
Materiały multimedialne: powyżej 25 + logo
Ilość kategorii: 3
Ilość produktów: 18
Ilość zakładek: 6
Cena projektu: 900,00 złotych brutto
Pod klucz: od 2 do 5 dni

# Strona dla cukierni

Przyjazna
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Istnieje wiele branż, gdzie sprzedaż odbywa się wyłącznie na indywidualne zamówienie, a produktów na stanie zazwyczaj nie ma zbyt wiele. Widzimy to na przykładzie markowych destylarni, widzimy także wśród producentów alkoholi rzemieślniczych. Ostatnimi czasy widzimy także w branży cukierniczej i żywności ekologicznej. Jeżeli sprzedaż nie odbywa się automatycznie a na indywidualne zamówienie, wówczas sklep może się okazać niepraktyczny zwłaszcza wtedy, gdy nasz proces zamówienia znacząco odbiega od innych branż. Negra to pierwsza z naszych propozycji 2 w 1 czyli wizytówki, która pozwala na składanie zamówień – na czekoladę.

Pół wizytówka - pół sklep

Negra to przyjemna dla oka, utrzymana w branżowych klimatach wizytówka wzbogacona o system składania zamówień poprzez formularz kontaktowy. Strona działa płynnie, a jej system sprzedaży dedykowany jest firmom, których asortyment nie przekracza 50 produktów. Formularze zamówienia są edytowalne, można je dowolnie modyfikować, zaś samą stronę przystosować do jakiejkolwiek branży. Witryna jest lekka, wyposażona jedynie w niezbędne wtyczki, co czyni ją łatwą w pozycjonowaniu organicznym. Negra może pełnić rolę bloga, ponadto jest gotowa do rozbudowy o, np: czat.

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.