Strony WWW | Pozycjonowanie

Projekty

Villao

Strona dla dewelopera

Zobacz

Strona dla dewelopera „Villao” została stworzona z myślą o prężnie działającym rynku nieruchomości. Nasza propozycja to nie tylko świetny design, ale także doskonała funkcjonalność dla każdego kto zajmuje się obrotem nieruchomościami lub pośredniczy w nim. Strona została wyposażona w przykuwające oko i wygodne podstrony dla ofert, dzięki czemu Twoi klienci będą mieli wszystkie najistotniejsze informacje w jednym miejscu. To też świetnie rozwiązanie dla deweloperów.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#FFFFFF

#000000

Typografia: Nunito
Materiały multimedialne: powyżej 20 + logo
Ilość zakładek: 22
Cena projektu: 1100,00 złotych brutto
Pod klucz: od 2 do 5 dni

# Strona dla dewelopera

Przyjazna
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Villao od początku założeń miał wyróżniać się designem oraz niewielką wagą z naciskiem na opisy informacyjne. Stąd postawiliśmy na biało-czarne rozwiązanie z podkreśleniem najważniejszych informacji o konkretnym apartamencie, co finalnie przyczyniło się do stworzenia uniwersalnej wizytówki dla samodzielnego dewelopera bądź hotelu. Villao to projekt statyczny, jednak przygotowany do implementacji systemu rezerwacji, a nawet sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem wszystkich urządzeń mobilnych.

Tylko i aż wizytówka

Wizytówki charakteryzują się kompaktowym rozmiarem i krótkim czasem, jaki spędza na niej przeglądający. Villao stworzyliśmy w prosty sposób, gdzie najważniejszym elementem jest strona produktu (apartamentu) dlatego administracja, a także uzupełnianie strony o kolejne nieruchomości jest proste i efektywne. W obecnych czasach istotna jest prosta i szybka nawigacja, dlatego Villao nie posiada wielu podstron, a głównymi zakładkami są kategorie, pod którymi kryją się najważniejsze treści, czyli strony apartamentów. Nawigacja w postaci kilku kliknięć nie nuży przeglądającego, a jej dynamika przyspiesza proces zakupy w związku z czym Villao dedykujemy osobom, dla których liczy się konkret, a nie dążenie do sprzedaży naokoło. 

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.