Strony WWW | Pozycjonowanie

Projekty

Eboook

Sklep z ebookami

Zobacz

Szablon Eboook zaprojektowaliśmy z myślą o rozwijającym się rynku książek elektronicznych (popularnych e-booków i audiobooków). Niemniej sklep ten świetnie się sprawdzi również dla tradycyjnych księgarnisklepów z komiksamifilmami czy artykułami papierniczymi. Design jest nowoczesny, acz minimalistyczny, co nadaje wrażenie profesjonalizmu i funkcjonalności. 

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#541A5A

#FFFFFF

#000000

Typografia: Poppins
Materiały multimedialne: 17 + logo
Ilość kategorii: 7*
Ilość produktów: 46*
Ilość zakładek: 9
Cena projektu: 1300,00 złotych brutto
Pod klucz: od 2 do 5 dni

*dotyczy demo. Po zakupie możesz ustawić dowolną ilość kategorii oraz produktów.

# Sklep z ebookami

Przyjazny
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Sklep z ebookami „Eboook” został zaprojektowany tak, aby nawigacja była przyjazna dla kupujących mobilnie. Zakupy można realizować bez konieczności posiadania konta, a materiały cyfrowe (w tym przypadku e-booki) są wysyłane do zamawiającego na jego adres e-mail, dlatego także korzystanie z produktu można rozpocząć po kilku minutach od złożenia zamówienia. Te rozwiązania sprawiają, że sklep jest przyjazny dla kupujących, co w dobie sporej konkurencji ma ogromne znaczenie!

Automatyzacja sprzedaży

Sprzedaż cyfrowa wymaga automatyzacji, dlatego „Eboook” określamy jako projekt wymagający minimum uwagi. Treści cyfrowe (e-booki, video, pliki, materiały multimedialne, muzyka) umieszczone są na serwerze, dlatego kupujący na chwilę po złożeniu zamówienia otrzymuje zakupiony produkt na swoją skrzynkę w formie unikalnego linku do pobrania paczki, a rola sprzedającego ogranicza się jedynie do wysłania dowodu sprzedaży. Dzięki temu prowadzenie sprzedaży nie zajmuje wiele czasu, może się ona odbywać całodobowo, a to zdecydowanie wpływa na rezultat kampanii reklamowych, jeśli takowe zamierzamy prowadzić.

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Dodawanie asortymentu jest również bardzo proste i nie wymaga użycia Elementora. Nowe produkty uzupełnione o opis, zdjęcia oraz metadane pojawiają się automatycznie w danym obszarze sklepu (kategoria, podstrony) natychmiast po publikacji. Dodanie jednego produktu zamyka się w czasie 2-3 minut.