Strony WWW | Pozycjonowanie

Projekty

Steelhammer

Strona firmy metalurgicznej

Zobacz

Strona firmy metalurgicznej „Steelhammer” został stworzony z myślą o usługach budowlanych, remontowych i wszelkiego rodzaju hurtowniach stali czy firm produkcyjnych. Każda firma potrzebuje dobrej strony-wizytówki, która zapewni wysokie pozycje w Google, a także będzie świetnie reprezentować działalność oraz przedstawiać zakres usługSteelhammer to wybór dla właśnie tego rodzaju firm.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#29458C

#FFFFFF

#000000

Typografia: Poppins
Materiały multimedialne: powyżej 25 + logo
Ilość zakładek: 17
Cena projektu: 1000,00 złotych brutto
Pod klucz: od 2 do 5 dni

# Strona firmy metalurgicznej

Przyjazny
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Elegancki, przejrzysty i dedykowany firmom specjalizującym się w ciężkiej robocie projekt strony internetowej. Nasz pomysł na Steelhammer’a od początku był jasny: zaprezentować firmę i produkt (bądź usługę) w formie prostej, ale ogniskującej uwagę przeglądającego. Innymi słowy – przedstawić branżę hutniczą w nowoczesny sposób, aby korzystając z kampanii reklamowych osiągać satysfakcjonujące wyniki sprzedaży, czyli otrzymywać zapytania handlowe. 

Dobrze zbalansowany

Przeglądając strony internetowe w branży hutniczo-metalowej bardzo często spotykaliśmy się z przestarzałymi, nieresponsywnymi projektami, które zamiast zachęcać do kontaktu, to zwyczajnie nas odrzucały. Na drugim biegunie spotykaliśmy się ze stronami przesadzonymi, gdzie nadmiar marketingu przysłaniał rzeczywiste, solidne portfolio firmy. My postanowiliśmy poszukać balansu i projekt „SteelHammer” wywarzyliśmy do poziomu czyniącego go uniwersalnym. Możliwe jest dodanie newslettera, czatu online lub systemu zamawiania rozmów (LiveCall), a także bloga lub sklepu, wypożyczalni. Branża hutnicza (i nie tylko) rządzi się swoimi standardami, jednak szukając projektu na długie lata SteelHammer spełni te oczekiwania, bo zapewni bufor kontaktu podczas kampanii promocyjnych.

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.