Strony WWW | Pozycjonowanie

Projekty

Veranda

Sklep z meblami

Zobacz

Sklep z meblami „Veranda” to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących e-sklepu w działalności meblowejwystroju wnętrzfarb i szeroko pojętych akcesoriów domowych. Strona jest wygodna, funkcjonalna i szybka. Wyposażona została w blog oraz sprawne menu, które pozwala szybko przełączać się między najpopularniejszymi kategoriami produktów.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#00CCFF

#FFFFFF

#000000

Typografia: Oxygen
Materiały multimedialne: 18 + logo
Ilość kategorii: 15*
Ilość produktów: 69*
Ilość zakładek: 14
Cena projektu: 1400,00 złotych brutto
Pod klucz: od 2 do 5 dni

*dotyczy demo. Po zakupie możesz ustawić dowolną ilość kategorii oraz produktów.

# Sklep z meblami

Przyjazna
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Wzorowany na wiodących sklepach projekt „Veranda” to jedna z naszych ulubionych propozycji, ponieważ platforma choć dedykowana branży meblowej jest gotowa do sprzedaży również innych produktów. Linia sklepu to połączenie nowoczesnego wyglądu, który zachęca do przeglądania produktów, ale ważny jest także blog, który może być ważnym ogniwem wzmacniającym proces sprzedaży, poprzez na przykład pozycjonowanie treścią. Veranda spełnia również założenia wygodnej platformy mobilnej, a to dzięki standardowej nawigacji, która sprawnie przenosi nas po produktach i nie jest przy tym monotonna.

Gotowa na więcej!

Veranda została wyposażona w standardowej rozwiązania, ale jest gotowa na zdecydowanie więcej. Sklep może oferować produkty w różnych konfiguracjach (warianty), a także kategoriach. Platformę można połączyć z serwisem Allegro lub eBay i prowadzić wielowektorową sprzedaż. Nie bez powodu postawiliśmy na ładny design, ponieważ sklep dedykujemy firmom chcącym promować platformę w kampaniach Google lub Facebook. Veranda może zostać rozbudowana także o system newsletter, czat online oraz aktywne połączenie z kontem Facebook / Instagram. Jeśli interesuje Cię nowoczesna, responsywna oraz stabilna platforma e-commerce, to Veranda miło Cię zaskoczy.

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Dodawanie asortymentu jest również bardzo proste i nie wymaga użycia Elementora. Nowe produkty uzupełnione o opis, zdjęcia oraz metadane pojawiają się automatycznie w danym obszarze sklepu (kategoria, podstrony) natychmiast po publikacji. Dodanie jednego produktu zamyka się w czasie 2-3 minut.