Strony WWW | Pozycjonowanie

Projekty

Foto Royal

Strona dla fotografa

Zobacz

Strona dla fotografa „Foto Royal” została przygotowana z myślą o branży fotograficznej – jest to świetna wizytówka do portfolio dla każdego fotografa, studia fotograficznego, artysty cyfrowego, a także modela czy modelki. Strona Internetowa przyciąga przejrzystością i minimalizmem, a także pozwala się w niej szybko odnaleźć dzięki zastosowanym rozwiązaniom. W projekt wbudowany jest blog, który umożliwi jej skuteczne pozycjonowanie.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#d8aa4e

#FFFFFF

#000000

Typografia: Nunito
Materiały multimedialne: 40
Ilość zakładek: 7
Cena projektu: 800,00 złotych brutto
Pod klucz: od 2 do 5 dni

# Strona dla fotografa

Przyjazny
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Osoba fotografa nieodłącznie kojarzy się z grafiką komputerową, dlatego strona internetowa powinna być połączeniem nowoczesnego designu z nieprzesadzoną ilością informacji, a także konkretnym portfolio. Foto Royal przygotowaliśmy dla firmy, która zajmuje się nie tylko fotografią, ale też filmowaniem z drona i wyposażyliśmy ją w system rezerwacji usługi (terminów), a także bloga do pozycjonowania organicznego lub szerszego przedstawiania portfolio. Projekt sprawdzi się w innych branżach, na przykład wśród agencji modeli/modelek.

Wszystko w jednym miejscu!

Coraz więcej specjalistów poszerza horyzonty i tylko w ciągu ostatniej dekady ponad 10% fotografów dorzuciło do gamy usług filmowanie, np: z drona. Nie trzeba tworzyć dwóch osobnych witryn, ponieważ całość informacji bez problemu umieścimy na jednej zachowując przy tym odpowiednią wagę witryny nawet pomimo portfolio składającego się z setek pozycji. Foto Royal zbudowaliśmy z myślą o maksymalizacji efektów przy zachowaniu sensownej ceny projektu, dlatego wyposażyliśmy go w formularze rezerwacji, a także połączyliśmy z Instagramem dla optymalizacji galerii. Strona prezentuje się bardzo ładnie również na urządzeniach mobilnych, a to ważna cecha, ponieważ większość potencjalnych Klientów przegląda ofertę na ekranie smartfona.

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.