Strony WWW | Pozycjonowanie

Projekty

Vestoj

Sklep z garniturami

Zobacz

Sklep z garniturami „Vestoj” to rozwiązanie dla osób ceniących sobie niebanalny, ale minimalistyczny design, który wpisze się idealnie we współczesne trendy wyróżniając się jednak na tym tle. Projekt Vestoj jest świetnym wyborem dla e-sklepu, wygodny, funkcjonalny i pozbawiony zbędnych rozwiązań. Sklep został wyposażony w szybki podgląd oraz porównywarkę cen, a także możliwość dodawania produktów do ulubionych. Każdy Twój klient będzie zadowolony z prostoty i efektywności e-sklepu.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#832BDE

#FFFFFF

#000000

Typografia: Poppins
Materiały multimedialne: 10
Ilość kategorii: 6*
Ilość produktów: 52*
Ilość zakładek: 14
Cena projektu: 1300,00 złotych brutto
Pod klucz: od 2 do 5 dni

*dotyczy demo. Po zakupie możesz ustawić dowolną ilość kategorii oraz produktów.

# Sklep z garniturami

Przyjazny
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Responsywny sklep internetowy „Vestoj” to wbrew swojej kompaktowości platforma do sprzedaży różnych grup asortymentu w jednym miejscu. Projekt może oferować produkty proste, jak również z atrybutami, wariantami oraz grupowe. W dobie obecnych czasów wiele branżowych sklepów oferuje podobne rozwiązania i wszystkie one sprawiają, że Vestoj to sklep uniwersalny. Oprócz możliwości sprzedaży różnych grup produktów, projekt został wyposażony w przechowalnię, porównywarkę oraz bloga. Strona w wersji mobilnej pracuje płynnie i przeglądanie produktów czy nawigowanie pomiędzy kategoriami odbywa się szybko. Zważywszy na fakt, że większość zakupów odbywa się z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, Vestoj będzie idealnym wyborem pod reklamy Google, YouTube czy Facebook.

Uniwersalność sprzedaży

Sklepy internetowe najczęściej rozwijają się w kierunku rozbudowy magazynu o nowe kategorie. Vestoj jest przygotowany na sprzedaż odrębnych od siebie, ale skupionych wokół jednej branży produktów. Jako, że sklep oparliśmy na CMS WordPress, istnieje możliwość rozbudowy projektu do platformy dropshippingowej (podobne cechy mają inne nasze projekty), co ma przyszłość wśród tych firm, które notują dobre wyniki sprzedaży własnych, magazynowanych u siebie produktów. Uniwersalność sklepu Vestoj to tylko jedna z jego wielu cech, ale zdecydowanie najważniejsza, bo pozwala bez kompleksów rywalizować z konkurencją.

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Dodawanie asortymentu jest również bardzo proste i nie wymaga użycia Elementora. Nowe produkty uzupełnione o opis, zdjęcia oraz metadane pojawiają się automatycznie w danym obszarze sklepu (kategoria, podstrony) natychmiast po publikacji. Dodanie jednego produktu zamyka się w czasie 2-3 minut.