i-Content

#Autoramki

Ciekawa wizytówka
- dla ciekawej branży

Ramki samochodowe choć są banalnym tematem, powinny zostać zaprezentowane niebanalnie. Połączenie dwóch głębokich kolorów niemal zawsze kończy się nowoczesnym, odbiegającym od standardów branży projektem. Strona w formie rozbudowanej wizytówki posiada wszystkie cechy, aby oczekiwać feedbacku – jest szybka, intuicyjna i zapoznanie się z jej zawartością odbywa się w oka mgnieniu.

Podoba Ci się ten projekt?

Jeżeli interesuje Cię realizacja podobnego sklepu - wyślij do nas wiadomość lub napisz na czacie.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#FFD700

#000000

Typografia: Work Sans
Materiały multimedialne: 13
Ilość zakładek: 12
Cena projektu: 1800,00 złotych brutto
Pod klucz: od 4 do 7 dni

Przyjazna na wszystkich urządzeniach mobilnych

Autoramki mają zaprezentować firmę oraz niespełna 10 produktów, które różnią się od siebie dosłownie detalami. Postawiliśmy zatem na kilka podstawowych wtyczek, krótką stronę główną oraz zakładki będącymi produktami. W branży producentów ramek samochodowych nie ma wiele stron, które mogłyby być dla nas przykładem, dlatego zaprojektowaliśmy całkiem nowy twór :). Strona pracuje płynnie, ma wysoki poziom UX i nawet na komercyjnym serwerze osiąga powyżej 75 punktów w Google Speed Insights.

Skrojony pod branżę

Strona oparta jest na CMS WordPress i wyposażona w podstawowe wtyczki. Elementor odpowiada za układ oraz zawartość poszczególnych zakładek, Forminator wykorzystaliśmy do formularza kontaktowego, a za tworzenie kopii zapasowych odpowiada All in One WP Migration. Pod kątem nawigacji projekt jest prosty, intuicyjny i przyjemny w obsłudze. W dowolnej chwili może zostać rozbudowany o bloga oraz system rezerwacji (konsultacje, szkolenia itd.).

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic.

#Autoramki

Zastosowane rozwiązania

Grafiki, banery oraz slidery do karuzeli obrazów, a także efekty specjalne.

Treściwe, podkreślające nazwę oraz charakter strony logo, a także favicon.

Ostatnie
realizacje
projektów