i-Content

#Wardin Logistics

Schludna i intuicyjna
- nastawiona na feedback

Wardin Logistics to przykład wizytówki, która jest nastawiona na szybki feedback ludzi wstępnie zainteresowanych bądź pracujących w branży transportowej. Strona charakteryzuje się nowoczesnym, ciepłym wizerunkiem oraz brakiem treści stricte marketingowych. Witryna działa szybko, osiąga powyżej 75 punktów w Google Speed Insights zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Badając projekty konkurencji uważamy, że Wardin Logistics to obecnie strona, na której powinni się wzorować inni!

Podoba Ci się ten projekt?

Jeżeli interesuje Cię realizacja podobnego sklepu - wyślij do nas wiadomość lub napisz na czacie.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#002664

#F47920

#FFFFFF

Typografia: Montserrat
Materiały multimedialne: 24
Ilość zakładek: 16
Cena projektu: 2100,00 złotych brutto
Pod klucz: od 4 do 7 dni

Przyjazna na wszystkich urządzeniach mobilnych

W dobie ogromnej konkurencji na rynku doradztwa i szkoleń, wygląd oraz intuicja strony internetowej ma pierwszorzędne znaczenie. Przy Wardin Logistics postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania, dlatego witryna posiada jedynie podstawowe wtyczki i niewiele efektów specjalnych, za to elegancki i wzbudzający zainteresowanie design. Jej zadaniem jest pokierowanie odwiedzającym tak, aby w krótkim czasie od wejścia zdecydował się na kontakt lub rejestrację celem dostępu do treści Premium. I wiemy ze statystyk, że nam to się udało!

Skrojony pod branżę

Strona oparta jest na CMS WordPress i wyposażona w podstawowe wtyczki. Elementor odpowiada za układ oraz zawartość poszczególnych zakładek, Forminator wykorzystaliśmy do formularza kontaktowego, a za tworzenie kopii zapasowych odpowiada All in One WP Migration. Pod kątem nawigacji projekt jest prosty, intuicyjny i przyjemny w obsłudze. W dowolnej chwili może zostać rozbudowany o bloga oraz system rezerwacji (konsultacje, szkolenia itd.).

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic.

#Wardin Logistics

Zastosowane rozwiązania

Grafiki, banery oraz slidery do karuzeli obrazów, a także efekty specjalne.

Ostatnie
realizacje
projektów