i-Content

#Capoeira Gdańsk

Walka czy taniec?
- poznaj Capoeirę bliżej

Unowocześnienie i przystosowanie do branży – to były główne cele podczas realizacji tego projektu. Po dosyć krótkim researchu udało nam się połączyć najważniejsze elementy branży w kompaktową, ale merytoryczną wizytówkę. Strona jest lekka, a jej design stonowany, ale nowoczesny i wzbudzający zaufanie. Capoeira Gdańsk to przykład, jak niewielkim kosztem można realizować z konkurencyjnymi stronami!

Podoba Ci się ten projekt?

Jeżeli interesuje Cię realizacja podobnego sklepu - wyślij do nas wiadomość lub napisz na czacie.

Specyfikacja projektu

Kolorystyka:

#FFFFFF

#FFA500

#000000

Typografia: Open Sans / Condensed
Materiały multimedialne: 7
Ilość zakładek: 8
Cena projektu: 1600,00 złotych brutto
Pod klucz: od 4 do 7 dni

Przyjazna na wszystkich urządzeniach mobilnych

Strona na „długie lata” powinna zostać przygotowana z użyciem jak najmniejszej liczby dodatków (zwłaszcza na CMS WordPress) i dobrze zoptymalizowana. Capoeira Gdańsk z dużą ilością zdjęć jest tego przykładem, ponieważ w starej wersji strony jej prędkość wczytywania była na poziomie 18 punktów. Nowa strona przy odbiorze dała wynik ponad 80 punktów, co w przełożeniu na UX (user experiences) zapewnia maksymalny komfort jej przeglądania. Warto dodać, że Klient regularnie dba o SEO, co błyskawicznie poprawiło wyniki w Google po kilku tygodniach od wdrożenia nowej wersji witryny.

Skrojony pod branżę

Strona oparta jest na CMS WordPress i wyposażona w podstawowe wtyczki. Elementor odpowiada za układ oraz zawartość poszczególnych zakładek, Forminator wykorzystaliśmy do formularza kontaktowego, a za tworzenie kopii zapasowych odpowiada All in One WP Migration. Pod kątem nawigacji projekt jest prosty, intuicyjny i przyjemny w obsłudze. W dowolnej chwili może zostać rozbudowany o bloga oraz system rezerwacji (konsultacje, szkolenia itd.).

Błyskawiczna i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic.

#Capoeira Gdańsk

Zastosowane rozwiązania

Grafiki, banery oraz slidery do karuzeli obrazów, a także efekty specjalne.

Ostatnie
realizacje
projektów