Strony WWW | Pozycjonowanie

Linki z katalogów

Pakiet Prime Link 25

Ogólna ocena

Linki z katalogów w pakiecie Prime Link 25 to gwarancja skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Pakiet składający się z 25 wartościowych linków gwarantuje bezpieczne uzyskanie wyższych, niż dotychczas pozycji w Google.

Prime Link 25

25 mocnych linków

492,00 zł

brutto

Start usługi: 24 godziny

Dodatkowe usługi

Zobacz nasze

Najważniejsze cechy:

Linki z katalogów

25 mocnych linków

Rozpocznij budowanie widoczności w sieci pozyskując 25 wartościowych linków, które starannie wyselekcjonowaliśmy spośród tysięcy znanych nam stron, serwisów oraz katalogów.

Raport - linkowanie z katalogów

Raport z linkowania

Dostarczamy regularne raporty, aby Cię informować o postępach w linkowaniu i rezultatach osiągniętych dla Twojej strony. Z naszym wsparciem będziesz mieć jasny obraz efektywności naszych działań.

Opis

Dodamy Twoją stronę do 25 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów w Polsce. Do naszej listy TOP25 należy m.in. gwiazdor.pl, skocz.com, gasik.net. Są to katalogi z najwyższej półki i wysokim DR, które istnieją w sieci od kilku do nawet kilkunastu lat i korzystają z nich wiodące agencje SEO.

W cenie pakietu jest przygotowanie opisów z frazami kluczowymi oraz umieszczenie aktywnych linków w katalogach. Usługa jest jednorazowa, dlatego przed ponownym zamówieniem koniecznie się z nami skontaktuj. Opłaty aktywacyjne są wliczone w cenę pakietu.

Nie korzystamy z multikodów ani nie umieszczamy stron we własnych zapleczach by zarobić na aktywacji ogłoszenia. 

Czym są katalogi stron?

Katalogi stron to platformy internetowe, które służą do zgromadzenia i prezentacji informacji o firmach z różnych branż. Stanowią one cenną bazę danych dla potencjalnych klientów, którzy poszukują konkretnych usług lub produktów.

Dodanie swojej witryny do wartościowych katalogów stron ma wiele korzyści. Po pierwsze, pozwala na zwiększenie widoczności Twojego biznesu wśród osób poszukujących określonych usług w danej lokalizacji bądź branży. Po drugie, możesz dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć liczbę odwiedzin na swojej stronie internetowej. Finalnie – dzięki pozyskiwaniu wartościowych linków z katalogów osiągasz coraz wyższe pozycje w wyszukiwarce Google.

W naszym pakiecie Prime Link 25, oferujemy dodanie Twojej strony do 25 renomowanych katalogów. Wybieramy tylko te katalogi, które są odpowiednie dla Twojej branży i cieszą się dobrą reputacją. Nasz specjalista zadba o to, aby Twoja firma została odpowiednio zaprezentowana i widoczna w wybranych kategoriach. Wybierając nasz pakiet zyskujesz szybkie i bezpieczne pozycjonowanie swojej strony internetowej.

Efekty naszych działań

Przebieg realizacji zamówienia:

Krok 1. Dedykowane konto e-mail

Dla pełnej efektywności katalogowania Twojej strony, poprosimy o stworzenie dedykowanego konta e-mail, na przykład: seo@twojadomena.pl i udostępnienie go nam w celu zakładania oraz aktywowania wpisów w katalogach.

Krok 2. Tworzenie profesjonalnych opisów

Przygotujemy profesjonalne, unikalne opisy Twojej działalności, które będą odzwierciedlać wartość Twojego biznesu. Przed rozpoczęciem procesu linkowania, otrzymasz od nas opisy do akceptacji, abyśmy mogli dostosować je do Twoich oczekiwań.

Krok 3. Linkowanie i raportowanie

Po zatwierdzeniu opisów rozpoczynamy proces linkowania. Nasza praktyka obejmuje dostarczanie regularnych raportów, które szczegółowo prezentują postępy naszych działań oraz informacje o każdym umieszczonym linku.

Klienci o nas:

Robert Bernatowicz
Fundacja Nautilus
Read More
Niezwykła współpraca, która zaczęła się od strony internetowej Fundacji i błyskawicznie przeniosła na YouTube - w obydwu przypadkach przyprawiając nas o zdumienie. Wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to tylko z niektórych cech, które mogę Wam przypisać!
Dawid Wardin
Wardin Logistics
Najlepszy fachowiec z branży IT, z którym mam przyjemność współpracować. Wszystkie wymagania są spełniane, a strony internetowe dokładnie odwzorowują założenia projektowe. Nie ma rzeczy, której ta firma nie dałaby rady wykonać.
Łukasz Pancerz
Granit Strzegomski
Współpraca przy dwóch projektach strony i sklepu przebiega wzorowo - niezmiennie od kilku lat. Administracja na wysokim poziomie, duże wsparcie przy Google Ads. Rzetelny i sumienny partner, który wszystkie zlecenia i usprawnienia wdraża szybko, na bieżąco.
Dominik Majka
BestMol
Read More
Regularnie korzystam z pakietów linkowania, a to już dobrze świadczy o firmie. Katalogi mają wysokie parametry SEO, opisy są bardzo dobre i zachęcające. Liczę, że dalsza współpraca będzie równie udana!
Wirginiusz Królewicz
Stowarzyszenie "Nowe Życie"
Jeden z najlepszych fachowców w Mielcu. Od kilku lat korzystamy ze wszelakich usług związanych z Internetem, w tym migracji do nowszych technologii i zawsze mogę liczyć na wsparcie.
Anna Jaworowska
Mania Mody
Szybko, konkretnie i w dobrej cenie 🙂 Trafiłam tutaj z Allegro i zamówiłam sklep, bo zależało mi na czasie. I nie zawiodłam się, bo projekt odebrałam przed terminem, mogłam uzupełnić magazyn przed rozpoczęciem sezonu. Gorąco polecam!
Elżbieta Borowiec
Jamila
Jestem niezwykle zadowolona z pracy wykonanej przez firmę i-Content przy tworzeniu mojego sklepu internetowego. Od samego początku do ostatniego kroku, cały proces był nie tylko profesjonalny, ale także przyjazny i pełen zaangażowania. Współpraca była bardzo płynna, a każda moja sugestia uwzględniana i realizowana w szybkim tempie.
Previous
Next

To również może Cię zainteresować

Pozycjonowanie szerokie

5/5

Odkryj siłę pozycjonowania szerokiego, które skierowane jest na globalną, ogólnokrajową arenę. Nasza usługa umożliwia Ci osiągnięcie widoczności w całej Polsce.

Teksty na stronę

5/5

Teksty na stronę internetową powinny być jak rozmowa z klientem. Dzięki naszym tekstom zwrócisz uwagę odwiedzających, dostarczając im treści, które rezonują z ich potrzebami.

Pozycjonowanie lokalne

5/5

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu, zdominujesz regionalne wyniki wyszukiwania. Nasze strategie skupiają się na precyzyjnym dotarciu do klientów z Twojego miasta.