Strony WWW | Pozycjonowanie

Wartościowe linki SEO

Pakiet Corpo Link 50

Ogólna ocena

Pozycjonowanie SEO dla Twojej firmy – pakiet Corpo Link 50 to usługa, w której dodamy Twoją witrynę do 50 najważniejszych katalogów i spisów firm. Zyskaj wartościowe linki, które podniosą widoczność Twojej strony i poprawią pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

Corpo Link 50

50 mocnych linków

738,00 zł

brutto

Start usługi: 24 godziny

Dodatkowe usługi

Zobacz nasze

Najważniejsze cechy:

Wartościowe linki SEO

50 mocnych linków

Skorzystaj z pakietu Corpo Link 50, aby podbić wyniki wyszukiwania. Dzięki 50 starannie wyselekcjonowanym linkom Twoja strona zyska na widoczności Google, a domena na autorytecie.

Wartościowe linki SEO

Raport z linkowania

Regularne raporty zapewnią Ci pełen wgląd w postępy naszych działań. Osiągnięte rezultaty będą szczegółowo udokumentowane, abyś mógł śledzić efektywność usługi linkowania.

Opis

Dodamy Twoją stronę do 50 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów oraz spisów firm. Są to serwisy z najwyższej półki i wysokim DR, które istnieją w sieci do kilku do nawet kilkunastu lat i korzystają z nich wiodące agencje SEO.

W cenie pakietu jest przygotowanie opisów z frazami kluczowymi oraz umieszczenie aktywnych linków w katalogach. Usługa jest jednorazowa, dlatego przed ponownym zamówieniem koniecznie się z nami skontaktuj. Opłaty aktywacyjne są wliczone w cenę pakietu.

Nie korzystamy z multikodów ani nie umieszczamy stron we własnych zapleczach by zarobić na aktywacji ogłoszenia. 

Czym są wizytówki NAP?

Wizytówki NAP (Name, Address, Phone) odgrywają ważną rolę w pozycjonowaniu stron firmowych. Zawierają podstawowe informacje o działalności, takie jak nazwa, adres i numer telefonu. Umieszczane są w katalogach o wysokim autorytecie domeny, co pozwala budować mocny profil linkowy pozycjonowanej witrynie. Dzięki wizytówkom NAP zyskasz nie tylko wartościowe linki zwrotne, ale również potencjalnych klientów, którzy korzystają z katalogów w poszukiwaniu firm i usług.

Decydując się na skorzystanie z pakietu Corpo Link 50 otrzymujesz gwarancję, że Twoja strona firmowa zostanie dodana do wyselekcjonowanych katalogów biznesowych o wysokim autorytecie, które są cenione zarówno przez użytkowników, jak również przez algorytmy wyszukiwarek internetowych.

Efekty naszych działań

Przebieg realizacji zamówienia:

Krok 1. Dedykowane konto e-mail

Dla efektywnego katalogowania Twojej strony prosimy o stworzenie specjalnego konta e-mail, np. seo@twojadomena.pl. Udostępnienie nam tego konta umożliwi zakładanie profili w katalogach oraz aktywację wpisów.

Krok 2. Tworzenie profesjonalnych opisów

Przygotujemy profesjonalne opisy, pełne wartości i korzyści zarówno dla Twojej strony, jak i firmy. Przed linkowaniem, zostaną one wysłane do Twojej akceptacji, aby były zgodne z Twoją wizją i strategią komunikacyjną.

Wartościowe linki SEO

Krok 3. Linkowanie i raportowanie

Po zatwierdzeniu opisów przystępujemy do procesu linkowania. Regularne raporty dostarczą Ci transparentnych informacji na temat postępów, umieszczonych linków, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę nad procesem SEO.

Klienci o nas:

Robert Bernatowicz
Fundacja Nautilus
Read More
Niezwykła współpraca, która zaczęła się od strony internetowej Fundacji i błyskawicznie przeniosła na YouTube - w obydwu przypadkach przyprawiając nas o zdumienie. Wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to tylko z niektórych cech, które mogę Wam przypisać!
Dawid Wardin
Wardin Logistics
Najlepszy fachowiec z branży IT, z którym mam przyjemność współpracować. Wszystkie wymagania są spełniane, a strony internetowe dokładnie odwzorowują założenia projektowe. Nie ma rzeczy, której ta firma nie dałaby rady wykonać.
Łukasz Pancerz
Granit Strzegomski
Współpraca przy dwóch projektach strony i sklepu przebiega wzorowo - niezmiennie od kilku lat. Administracja na wysokim poziomie, duże wsparcie przy Google Ads. Rzetelny i sumienny partner, który wszystkie zlecenia i usprawnienia wdraża szybko, na bieżąco.
Dominik Majka
BestMol
Read More
Regularnie korzystam z pakietów linkowania, a to już dobrze świadczy o firmie. Katalogi mają wysokie parametry SEO, opisy są bardzo dobre i zachęcające. Liczę, że dalsza współpraca będzie równie udana!
Wirginiusz Królewicz
Stowarzyszenie "Nowe Życie"
Jeden z najlepszych fachowców w Mielcu. Od kilku lat korzystamy ze wszelakich usług związanych z Internetem, w tym migracji do nowszych technologii i zawsze mogę liczyć na wsparcie.
Anna Jaworowska
Mania Mody
Szybko, konkretnie i w dobrej cenie 🙂 Trafiłam tutaj z Allegro i zamówiłam sklep, bo zależało mi na czasie. I nie zawiodłam się, bo projekt odebrałam przed terminem, mogłam uzupełnić magazyn przed rozpoczęciem sezonu. Gorąco polecam!
Elżbieta Borowiec
Jamila
Jestem niezwykle zadowolona z pracy wykonanej przez firmę i-Content przy tworzeniu mojego sklepu internetowego. Od samego początku do ostatniego kroku, cały proces był nie tylko profesjonalny, ale także przyjazny i pełen zaangażowania. Współpraca była bardzo płynna, a każda moja sugestia uwzględniana i realizowana w szybkim tempie.
Previous
Next

To również może Cię zainteresować

Optymalizacja SEO

5/5

Jeżeli Twoja strona nie jest widoczna w Google, to zainwestuj w profesjonalną optymalizację, która polega na dostosowaniu witryny do wymagań algorytmów wyszukiwarek.

Pakiety linków SEO

5/5

Potrzebujesz więcej linków? Jeśli tak, to poznaj wszystkie nasze pakiety, gdzie zamówisz setki wysokiej jakości linków z wartościowych źródeł, które zapewnią Ci wysokie pozycje w wynikach Google.

Copywriting

5/5

Przygotujemy profesjonalne treści na Twoją stronę internetową, które będą atrakcyjne dla odbiorców i przełożą się na większe zainteresowanie Twoimi produktami lub usługami.