Strony WWW | Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron Kraków

Ogólna ocena

Pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków to kompleksowy proces, łączący optymalizację treści i skuteczne linkowanie, mający na celu osiągnięcie najlepszej możliwej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Szybka wycena

Oblicz koszt pozycjonowaniaPozycjonowanie lokalne Kraków

Lokalne pozycjonowanie strony do TOP-10

Wykorzystamy profesjonalne i często zaawansowane techniki SEO, aby zapewnić Twojej witrynie wysokie pozycje w Krakowie i całym regionie. Przeprowadzimy rzetelny audyt i na jego podstawie zaplanujemy skuteczną strategię.

Pozycjonowanie wizytówki w mapach Google

Wzmocnimy widoczność Twojej wizytówki w mapach Google, koncentrując się na kompleksowej optymalizacji treści oraz atrybutów. Uzupełnimy ją o świeże treści, dzięki czemu staniesz się widoczny w Krakowie, zwiększając liczbę potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie Kraków - płatność

Płatność w abonamencie lub za efekty

Wybierz elastyczne rozwiązania finansowe, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy abonament, byś mógł cieszyć się stałą obsługą, albo opcję płatności za efekty, gdzie inwestujesz tylko w mierzalne sukcesy, czyli pozycje w pierwszej "10".

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków

Wprowadź swoją stronę do ścisłej czołówki wyników wyszukiwania i zyskaj miano lidera w regionie. Kraków, z ponad 800 000 mieszkańcami, to drugie co do wielkości miasto w Polsce, gdzie konkurencja w wynikach wyszukiwania bywa bardzo wysoka. Działając w tej branży od 10 lat poznaliśmy środowisko SEO w Krakowie, dlatego możemy zaoferować sprawdzone, skuteczne metody pozycjonowania. 

Nasze doświadczenie w pracy z lokalnym rynkiem pozwala nam precyzyjnie dostosować strategię do unikalnych wyzwań, jakie przed nami postawisz. Stworzymy spersonalizowane kampanie, które nie tylko poprawią widoczność Twojej strony w organicznych wynikach, ale także przyciągnął uwagę potencjalnych klientów. Poznaj skuteczność pozycjonowania stron w Krakowie, dzięki której zdobędziesz przewagę nad konkurencją i zbudujesz silne pozycje w TOP-10 wyników wyszukiwania.

Na co składa się pozycjonowanie stron Kraków?

Optymalizacja SEO witryny

Optymalizacja SEO/SXO

Przeanalizujemy każdy aspekt Twojej witryny pod kątem SEO/SXO, dostosowując strukturę, treści i multimedia, aby osiągnąć przynajmniej 90 punktów w narzędziach diagnostycznych.

Optymalizacja Page Speed - pozycjonowanie Kraków

Page Speed oraz U/X

Im krótszy czas ładowania, tym bardziej atrakcyjna witryna. Przeprowadzimy kompleksową optymalizację pod kątem prędkości wczytywania, co zwiększy poziom U/X.

Linkowanie stron internetowych Kraków

Link building

Link building to kluczowy element naszej strategii, obejmującej systematyczne pozyskiwanie wartościowych linków z różnorodnych źródeł, takich jak serwisy lokalne, branżowe czy firmowe.

Content SEO

Content SEO

Jedną z przyczyn osiągania wysokich pozycji w krótkim czasie jest treść. Zaimplementujemy profesjonalnego bloga na Twojej stronie, gdzie będziemy publikować treści do pozycjonowania.

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków

W odróżnieniu od większości miast, pozycjonowanie stron Kraków będzie wymagać wdrożenia zaawansowanych strategii, aby osiągnąć pozycje w TOP-10. Fundamentem będzie dobrze zoptymalizowana strona internetowa, której ogólna ocena SEO powinna przekraczać 90 punktów (na 100 możliwych). Z racji wielkości i zasobów rynku, konkurencja zazwyczaj bardzo dobrze optymalizuje własne strony, a to ona będzie odgrywać najważniejszą rolę w całym procesie SEO.

Nasze działania rozpoczynamy od dokładnej analizy konkurencji oraz pełnego audytu Twojej strony internetowej. Na bazie uzyskanych danych przystępujemy do optymalizacji treści strony, kładąc szczególny nacisk nie tylko na strategiczne rozmieszczenie fraz kluczowych, lecz także na doskonałą jakość tekstu i lekkie formaty zdjęć (.webp). Dążymy do uzyskania minimalnie 90 punktów SEO oraz doskonałego poziomu U/X, co przekłada się na lepsze doświadczenia użytkowników. Dodatkowo, korzystamy z narzędzi takich jak Google SpeedInsights, aby zapewnić szybkość ładowania strony na najwyższym poziomie.

Odkryj, jak możemy zwiększyć widoczność Twojej strony i wprowadzić ją do ekskluzywnego grona TOP-10 wyników wyszukiwania w Krakowie. Niżej przygotowaliśmy szczegółowe opisy oferowanej usługi, dostępne modele pozycjonowania, a także zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, wsparte naszym Case Study SEO.

Zobacz także:

Optymalizacja stron internetowych

Jeśli Twoja strona nie jest odpowiednio zoptymalizowana, tracisz potencjalnych klientów. Oferujemy profesjonalny audyt SEO, który poprawi widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania.

Responsywny design

Strony internetowe Kraków

Poznaj naszą ofertę stron internetowych, dedykowanych dla firm z Krakowa. Stworzymy dla Ciebie responsywną, szybką i zoptymalizowaną stronę, która zainteresuje odbiorców i zachęci do kontaktu. 

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie szerokie

Chociaż Kraków należy do największych rynków, pozycjonowanie szerokie zapewni Ci zainteresowanie z całego kraju. Poznaj 2 dedykowane modele naszych usług SEO i rozpocznij globalną promocję.

Miasta, w których oferujemy pozycjonowanie stron internetowych:

Pozycjonowanie stron Kraków - etapy zamówienia

ETAP 1
-
NAWIĄZANIE KONTAKTU

Zachęcamy do pierwszego kroku – rozmowy z nami. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i omówić strategię pozycjonowania dopasowaną do Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci osiągnąć widoczność w sieci, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Audyt strony internetowej

ETAP 2
-
BEZPŁATNY AUDYT SEO

Rozpocznijmy od zrozumienia, jak można zoptymalizować Twoją stronę internetową. Nasz zespół przeprowadzi dokładną analizę SEO, identyfikując słabe punkty i sugerując możliwe ulepszenia. Otrzymasz szczegółowy raport z rekomendacjami oraz kosztorysem działań, abyś mógł podjąć decyzję o dalszej współpracy.

ETAP 3
-
PODPISANIE UMOWY

Zanim przystąpimy do pracy, zawieramy formalną umowę. Określamy w niej szczegółowy zakres naszych działań, ustalamy terminy oraz cele pozycjonowania. Dzięki temu obie strony mają jasność co do oczekiwań i zobowiązań, co stanowi solidną podstawę dla długoterminowej współpracy.

ETAP 4
-
OPTYMALIZACJA I POZYCJONOWANIE

Przechodzimy do konkretnych działań mających na celu optymalizację Twojej strony i podniesienie jej pozycji w wynikach wyszukiwania. Nasz zespół skrupulatnie monitoruje postępy, dostosowując strategie w oparciu o zmiany na rynku i zachowania użytkowników, aby zapewnić Ci trwałe i widoczne efekty.

Pozycjonowanie stron Kraków - modele

Pozycjonowanie stron Kraków

Stały abonament

Umowa 12 lub 24 miesiące

Z naszym stałym abonamentem pozycjonowania otrzymujesz nieograniczoną możliwość optymalizacji dla różnych fraz kluczowych przy stałej, miesięcznej opłacie. Przez cały okres trwania usługi zadbamy o optymalizację Twojej strony, systematycznie budując jej profil linkowy, tworząc treści pozycjonujące oraz publikując wpisy na blogu, zgodnie z wybranym pakietem. Dodatkowo, w zależności od wybranej opcji, możemy także zajmować się publikacją artykułów sponsorowanych, aby zwiększyć widoczność Twojej firmy w sieci.

Podstawowy

Mała konkurencja
630 pln miesięcznie
 • do 10 fraz
 • Optymalizacja SEO - 5 zakładek
 • Page Speed / UX
 • 5 linków przychodzących
 • 1 wpis na blogu (5000 zzs)

Zaawansowany

Średnia konkurencja
950 pln miesięcznie
 • do 25 fraz
 • Optymalizacja SEO - 10 zakładek
 • Page Speed / UX
 • 10 linków przychodzących
 • 2 wpisy na blogu (10 000 zzs)

Premium

Duża konkurencja
1350 pln miesięcznie
 • do 50 fraz
 • Optymalizacja SEO - 20 zakładek
 • Page Speed / UX
 • 20 linków przychodzących
 • 3 wpisy na blogu (15 000 zzs)

Pozycjonowanie stron Kraków

Płatność za efekty

Umowa 12 lub 24 miesiące

W modelu płatności za efekty skupiamy się na intensywnej optymalizacji Twojej witryny oraz budowaniu silnego profilu linkowego, aby osiągnąć pozycje w TOP-10. Naszym priorytetem jest szybkie i skuteczne zdobycie wysokich pozycji, a także ich utrzymanie poprzez regularne linkowanie i tworzenie nowych treści. W ramach tego modelu naliczamy opłaty wyłącznie za faktyczne miejsca w TOP-10 dla firm działających w Krakowie, zapewniając transparentność i skuteczność naszych działań.

Cennik za pozycje w TOP-10

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków w 6 krokach

Krok 1 - Audyt SEO

Zaczynamy od kompleksowego audytu Twojej strony pod kątem optymalizacji pod wyszukiwarki (SEO). Przeprowadzimy szczegółową analizę kluczowych elementów, takich jak struktura linków, meta tagi, treść, linki zwrotne, prędkość wczytywania oraz formaty grafik. Wszelkie zidentyfikowane błędy i potencjalne obszary poprawy zamieścimy w raporcie wraz z sugerowanymi rekomendacjami działania.

Nasza analiza obejmie również ocenę użyteczności witryny. Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania to jedno, ale kluczowe jest również zapewnienie pozytywnego doświadczenia użytkownika. Celem jest nie tylko przyciągnięcie, ale także skłonienie go do podejmowania pożądanych działań, takich jak kontakt czy zakup. W efekcie analizy może pojawić się konieczność dostosowania układu strony lub elementów interaktywnych.

Audyt seo - pozycjonowanie stron Kraków
Optymalizacja seo - pozycjonowanie stron Kraków

Krok 2 - Analiza konkurencji

W drugim etapie skupimy się na dokładnej analizie konkurencji z obszaru Krakowa i szeroko pojętej branży w wynikach wyszukiwania Google. Naszym celem jest zidentyfikowanie zarówno mocnych, jak i słabych punktów konkurencji, aby lepiej dostosować Twoją strategię SEO. Korzystając z zaawansowanych narzędzi diagnostycznych, przygotujemy kompleksowy raport z konkretnymi elementami, które warto wdrożyć, aby osiągnąć lepsze wyniki od rywali.

Profesjonalny i nowoczesny wygląd ma kluczowe znaczenie w każdej branży, wpływając bezpośrednio na pozyskiwanie nowych klientów. Podczas analizy konkurencji, szczególną uwagę zwrócimy na aspekty przyjazności stron liderów w wynikach wyszukiwania, aby dostosować Twoją witrynę do wysokich standardów doświadczenia użytkownika i zapewnić komfortową nawigację odwiedzającym.

Krok 3 - Optymalizacja SEO

Nadszedł kluczowy moment, aby w pełni zoptymalizować Twoją stronę internetową i zapewnić jej widoczność w Krakowie. Rozpoczniemy od redukcji obciążenia strony, konwertując grafiki na format .webp oraz eliminując zbędne elementy, co przyczyni się do szybszego ładowania. Kolejnym krokiem będzie dostosowanie tytułów stron i meta opisów, tak aby były zgodne z kluczowymi zapytaniami w branży.

Przeprowadzimy również testy A/B, które nie tylko potwierdzą, że strona jest przyjazna dla użytkowników, ale także pozwolą dostosować ją do preferencji odwiedzających, co z kolei może znacząco zwiększyć współczynnik konwersji. Prace nad optymalizacją zakończymy, osiągając 90 punktów w analizie SEO lub uzgodnioną wcześniej liczbę punktów w Google Speed Insights. Na tym etapie Twoja strona zostanie zgłoszona do indeksacji w Google, aby wkrótce pojawić się w rankingu.

Analiza konkurencji - pozycjonowanie stron Kraków
Pozyskiwanie linków - pozycjonowanie Kraków

Krok 4 - Link building

Po zgłoszeniu Twojej strony do indeksacji zaczynamy jej linkowanie. W wersji abonamentowej, będziemy pozyskiwać stałą, ustaloną w każdym pakiecie liczbę linków. To średnio od 5 do nawet 50 linków miesięcznie. Pozycjonowanie stron Kraków z płatnością za efekty, gdzie stosujemy bardziej agresywną taktykę może wymagać pozyskania nawet powyżej 50 backlinków, zwłaszcza w konkurencyjnej branży.

Proces link buildingu będzie trwał przez cały okres współpracy, ponieważ jest to najważniejszy czynnik rankingowy, aby stale podnosić autorytet Twojej domeny. O ile sama optymalizacja zapewni Ci większą widoczność, o tyle budowanie historii linków zagwarantuje regularny wzrost pozycji. Korzystamy z własnych pakietów linków, na które składają się renomowane katalogi, spisy firm i serwisy branżowe.

Krok 5 - Content marketing

Wpływ treści na pozycję strony w wyszukiwarkach jest niepodważalny. Chcąc osiągnąć najlepsze wyniki w Krakowie, kluczową rolę będzie odkrywać zarówno ilość, jak i jakość publikowanych treści. Nasza preferowana strategia SEO to systematyczne publikacje artykułów, wpisów blogowych oraz poradników. To właśnie poprzez regularne dostarczanie wartościowych treści podnosimy świadomość marki.

Regularne wpisy blogowe nie tylko wspierają pozycjonowanie pod kluczowymi frazami, ale również pozwalają poszerzyć zasięg. Dzięki temu osoby poszukujące fachowych treści z Twojego bloga trafiają na Twoją stronę, generując nie tylko nowych czytelników, ale również potencjalnych klientów. Takie podejście do content marketingu wpływa korzystnie na wyniki pozycjonowania, przyczyniając się do osiągnięcia lepszych i bardziej stabilnych pozycji, niż konkurencja.

Monitoring i analiza - pozycjonowanie stron www Kraków

Krok 6 - Monitoring i analiza w konsoli Google

Gdy Twoja strona zacznie osiągać stabilne pozycje w Krakowie, wówczas szczególną uwagę będziemy zwracać na Twoje wyniki w Search Console. Zależy nam nie tylko na dużej widoczności, ale w miarę maksymalnym współczynniku klikalności. Będziemy na bieżąco monitorować zachowania i zmiany u Twojej konkurencji, aby być zawsze przygotowanym na wdrożenie rozwiązań mających na celu utrzymanie wysokich pozycji.

Poprzez analizę danych z konsoli Google oraz innych narzędzi SEO, będziemy dążyć do regularnego wzrostu CTR. W miarę zwiększającego się ruchu na stronie, będziemy śledzić zachowania użytkowników i w ramach konieczności optymalizować poszczególne elementy witryny, aby osiągać coraz wyższy współczynnik konwersji. Chcemy, aby jak najwięcej osób po wejściu na stronę nawiązała z Tobą interakcję.

Najnowsze wpisy na blogu

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków - najczęściej zadawane pytania

Jeżeli interesuje Cię pozycjonowanie stron Kraków, to poniżej przygotowaliśmy kilka pytań wraz z odpowiedziami. Dotyczą naszych usług, procesu optymalizacji, opcji dostosowania i wsparcia technicznego, aby ułatwić Ci znalezienie potrzebnych informacji.

Co jest potrzebne, aby rozpocząć pozycjonowanie strony?

Przede wszystkim potrzebujesz strony internetowej, która zostanie zoptymalizowana do rozpoczęcia procesu SEO. Pozycjonowanie stron internetowych Kraków będzie wymagać regularnych prac technicznych oraz modyfikacji celem osiągnięcia możliwie najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej strony, koniecznie poznaj naszą dedykowaną ofertę dla firm z Krakowa.

Czy mogę pozycjonować każde słowo kluczowe?

Teoretycznie tak, ale w praktyce fundamentalne znaczenie będzie miało dostosowanie Twojej strony do słów kluczowych, na które chcesz się pozycjonować. Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą miodu, to ciężko będzie ją wypozycjonować na frazy związane, np: z kolarstwem. Najważniejszym elementem pozycjonowania jest właściwe przygotowanie strony pod kątem optymalizacji, aby zawierała dużo treści związanych z pozycjonowaną frazą.

Co się stanie z wynikami po zakończeniu współpracy?

Pozycjonowanie stron, zwłaszcza w tak konkurencyjnym regionie jak Kraków wymaga regularności i jest stałym procesem. Po zakończeniu działań SEO strona może pozostać przez długi czas na aktualnych pozycjach, ale z braku działań w końcu zacznie je tracić. W związku z tym, po zakończeniu współpracy z agencją SEO należy samodzielnie kontynuować strategię pozycjonowania, aby nie utracić wypracowanych pozycji.

Czy otrzymam gwarancję pozycji w TOP-10?

Oferujemy starania w celu osiągnięcia jak najwyższych pozycji dla Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Jednakże, ze względu na zmienną naturę algorytmów wyszukiwarek oraz konkurencyjność rynku, niemożliwe jest udzielenie gwarancji co do konkretnych pozycji w TOP-10. Naszym celem jest jednak systematyczne działanie w celu poprawy widoczności Twojej strony oraz osiągnięcia jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania w Krakowie.

Czy otrzymam raporty z pozycjonowania?

Każdy klient w ramach usługi otrzymuje od nas raporty w ustalonym wcześniej interwale czasowym. Raporty te przedstawiają informacje na temat widoczności Twojej strony oraz wykaz pozycji dla wybranych słów kluczowych. Dadzą Ci pełen obraz efektów naszych działań oraz planów na kolejny cykl. Dzięki raportom będziesz mógł śledzić rozwój widoczności Twojej strony w Internecie.

Czy zmiany na stronie są wymagane dla realizacji usługi?

Pozycjonowanie strony internetowej niemal w każdym przypadku wymaga wprowadzenia zmian. Musimy stale ulepszać witrynę, aby była lepsza od stron Twojej konkurencji. Modyfikacje skupiają się głównie na optymalizacji treści, meta danych, struktury linków oraz kodu. Wszelkie proponowane zmiany będą z Tobą omawiane i będą wymagać uzyskania Twojej zgody przed ich wprowadzeniem.

Kiedy mogę oczekiwać efektów pozycjonowania strony w Krakowie?

Pierwsze efekty pozycjonowania zobaczysz po wprowadzeniu modyfikacji pod kątem optymalizacji strony internetowej. Czas, w jakim można spodziewać się widocznych efektów pozycjonowania jest zależny od wielu czynników. Liczy się konkurencyjność branży, stan witryny przed rozpoczęciem optymalizacji oraz zakres prac wykonanych w ramach pozycjonowania. Jeszcze do niedawna pierwsze efekty można było zauważyć w ciągu kilku miesięcy. Dziś, ze względu na rozwój branży oraz algorytmów wyszukiwarek osiągnięcie TOP-10 może zająć mniej, niż 3 miesiące.

Od czego zależy koszt pozycjonowania?

Koszt pozycjonowania opiera się na kilku czynnikach, jednak najważniejszym z nich jest konkurencja w branży. Im większa, tym pozycjonowanie będzie droższe. W przypadku Krakowa, czyli jednego z najludniejszych miast Polski, cena za pozycjonowanie będzie wyższa, zwłaszcza dla firm spoza regionu.

W trakcie wyceny skupiamy się na konkurencyjności branży, intensywności działań podejmowanych przez konkurencję, zakresie prac wymaganych do osiągnięcia celów oraz indywidualnych wymagań i celów biznesowych. Nasza oferta uwzględnia spersonalizowaną strategię SEO dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu, aby zapewnić Ci krótką oraz bezpieczną drogę do TOP-10.

Tagi: pozycjonowanie kraków, pozycjonowanie stron kraków, pozycjonowanie stron internetowych kraków