Strony WWW | Pozycjonowanie

Linkowanie stron firmowych

Pakiet Corpo Link 25

Ogólna ocena

Skuteczne linkowanie stron firmowych, dzięki pakietowi Corpo Link 25. W ramach usługi dodamy Twoją witrynę do 25 wartościowych katalogów oraz spisów firm, co przełoży się na wzrost pozycji Twojej strony w Google.

Corpo Link 25

25 mocnych linków

369,00 zł

brutto

Start usługi: 24 godziny

Dodatkowe usługi

Zobacz nasze

Najważniejsze cechy:

Linkowanie stron firmowych

25 mocnych linków

Każdy z serwisów, w których stworzymy wizytówkę NAP dla Twojej firmy, cieszy się wysokim autorytetem domeny. Dzięki naszemu pakietowi Corpo Link 25, zyskasz mocne linki, które wzmocnią profil Twojej domeny.

Linkowanie stron firmowych

Raport z linkowania

W trakcie trwania usługi będziesz otrzymywać raporty, a w nich informacje o postępach oraz odnośniki do zaakceptowanych wpisów. Zapewniamy pełną transparentność podczas współpracy.

Opis

Corpo Link25 to pakiet dedykowany pozycjonowaniu lokalnemu. Dodamy Twoją stronę do 25 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów oraz spisów firm. Do naszej TOP25 należy m.in. firmowy.com.pl, firma.pro, info-firm.net, katalog-firmy.biz oraz wirtualnemedia.pl. Są to serwisy z najwyższej półki i wysokim DR, które istnieją w sieci do kilku do nawet kilkunastu lat i korzystają z nich wiodące agencje SEO.

W cenie pakietu jest przygotowanie opisów z frazami kluczowymi oraz umieszczenie aktywnych linków w katalogach. Usługa jest jednorazowa, dlatego przed ponownym zamówieniem koniecznie się z nami skontaktuj. Opłaty aktywacyjne są wliczone w cenę pakietu.

Nie korzystamy z multikodów ani nie umieszczamy stron we własnych zapleczach by zarobić na aktywacji ogłoszenia. 

Czym są wizytówki NAP?

Wizytówki NAP (Name, Address, Phone) odgrywają istotną rolę w katalogach biznesowych. Są to podstawowe informacje o Twojej firmie, takie jak nazwa, adres i numer telefonu, które umieszczane są w katalogach. Dzięki wizytówkom NAP, potencjalni klienci mogą łatwo skontaktować się z Twoim biznesem i znaleźć go w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Wybierając pakiet Corpo Link 25, masz pewność, że Twoja firma zostanie dodana do wartościowych katalogów biznesowych, które są cenione przez użytkowników i wyszukiwarki. Nasz cel to zapewnić Ci większą widoczność w sieci, dotarcie do nowych klientów i wzmocnienie pozycji Twojego biznesu w Internecie.

Efekty naszych działań

Przebieg realizacji zamówienia:

Krok 1. Dedykowane konto e-mail

Na potrzeby realizacji usługi poprosimy Cię o utworzenie dedykowanego konta e-mail, np. seo@twojadomena.pl. Po jego udostępnieniu będziemy mogli zakładać konta w serwisach, uzupełniać i aktywować wizytówki NAP.

Krok 2. Tworzenie profesjonalnych opisów

Po utworzeniu profili w katalogach i serwisach, przygotujemy 25 atrakcyjnych opisów Twojej firmy, które przedstawią korzyści potencjalnym klientom. Opisy wyślemy do Twojej akceptacji przed rozpoczęciem linkowania.

Linkowanie stron firmowych

Krok 3. Linkowanie i raportowanie

Gdy zaakceptujesz opisy, rozpoczynamy tworzenie wizytówek i linkowanie witryny. W uzgodnionych interwałach czasowych będziesz otrzymywać raporty, w których znajdą się odnośniki do zaakceptowanych i aktywnych profili Twojej firmy.

Klienci o nas:

Robert Bernatowicz
Fundacja Nautilus
Read More
Niezwykła współpraca, która zaczęła się od strony internetowej Fundacji i błyskawicznie przeniosła na YouTube - w obydwu przypadkach przyprawiając nas o zdumienie. Wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to tylko z niektórych cech, które mogę Wam przypisać!
Dawid Wardin
Wardin Logistics
Najlepszy fachowiec z branży IT, z którym mam przyjemność współpracować. Wszystkie wymagania są spełniane, a strony internetowe dokładnie odwzorowują założenia projektowe. Nie ma rzeczy, której ta firma nie dałaby rady wykonać.
Łukasz Pancerz
Granit Strzegomski
Współpraca przy dwóch projektach strony i sklepu przebiega wzorowo - niezmiennie od kilku lat. Administracja na wysokim poziomie, duże wsparcie przy Google Ads. Rzetelny i sumienny partner, który wszystkie zlecenia i usprawnienia wdraża szybko, na bieżąco.
Dominik Majka
BestMol
Read More
Regularnie korzystam z pakietów linkowania, a to już dobrze świadczy o firmie. Katalogi mają wysokie parametry SEO, opisy są bardzo dobre i zachęcające. Liczę, że dalsza współpraca będzie równie udana!
Wirginiusz Królewicz
Stowarzyszenie "Nowe Życie"
Jeden z najlepszych fachowców w Mielcu. Od kilku lat korzystamy ze wszelakich usług związanych z Internetem, w tym migracji do nowszych technologii i zawsze mogę liczyć na wsparcie.
Anna Jaworowska
Mania Mody
Szybko, konkretnie i w dobrej cenie 🙂 Trafiłam tutaj z Allegro i zamówiłam sklep, bo zależało mi na czasie. I nie zawiodłam się, bo projekt odebrałam przed terminem, mogłam uzupełnić magazyn przed rozpoczęciem sezonu. Gorąco polecam!
Elżbieta Borowiec
Jamila
Jestem niezwykle zadowolona z pracy wykonanej przez firmę i-Content przy tworzeniu mojego sklepu internetowego. Od samego początku do ostatniego kroku, cały proces był nie tylko profesjonalny, ale także przyjazny i pełen zaangażowania. Współpraca była bardzo płynna, a każda moja sugestia uwzględniana i realizowana w szybkim tempie.
Previous
Next

To również może Cię zainteresować

Pozycjonowanie za efekty

5/5

Płacisz tylko za pozycje w TOP-10. W ramach usługi optymalizujemy Twoją stronę, pozyskujemy dla niej linki i pozycjonujemy do TOP-10 szybko i bezpiecznie.

Pakiety linków SEO

5/5

Chcesz zamówić więcej wartościowych linków? Zobacz wszystkie pakiety w naszej ofercie link buildingu – to setki linków z cenionych serwisów, które zapewnią Ci wzrost pozycji.

Artykuły sponsorowane

5/5

Rozwijaj swoją markę za pomocą artykułów sponsorowanych. Nasze teksty to nie tylko komunikat – to narzędzie, które generuje korzyści w postaci wzrostu konwersji i zasięgu w sieci.