i-Content

#Prowadzenie Fanpage

Kreatywnie, rzetelnie
i kompleksowo
- poprowadzimy Twój fanpage!

Dlaczego warto prowadzić Fanpage?

20 milionów Polaków codziennie loguje się na Facebooka. W dzisiejszej dobie Internetu Facebook nie służy już tylko do kontaktów towarzyskich, ale docierania do płacących klientów.

Jeżeli jeszcze nie korzystasz  z Facebooka i jego możliwości istnieje szansa, że tracisz niezliczoną liczbę klientów na rzecz konkurencji. Tracisz swoje pieniądze płacąc za przestarzałe metody reklamowe. Dobierając grupie docelowej odpowiednią kreację i copywriting jesteś wstanie dotrzeć ze swoją marką w każde miejsce w kraju.

Większa rozpoznawalność

Zamiast zastanawiać się , dlaczego warto prowadzić Fanpage, lepiej zadać sobie pytanie – jakie jest ryzyko nieprowadzenia Fanpage? Korzystaliśmy i tworzyliśmy  reklamy banerowe, korzystaliśmy z reklam AdWords, korzystaliśmy  z przeróżnych form reklamy w Internecie, ale reklama na Facebooku okazała się najtańsza!

AdWordsy są okej ale większość osób się o nie bije co sprawia że ceny za klikniecie są naprawdę wysokie. Na facebooku jest zwyczajnie taniej. Spowodowane jest to faktem że kiedy jedni przedsiębiorcy zakładają, że Facebook to zabawka, wtedy inni w ten sposób sprzedają. Przez różne stereotypy konkurencja jest tu mniejsza.  Czy naprawdę myślimy, że 20 milionów osób na Facebooku nie robi zakupów? Reklama na Facebooku pozwala Ci precyzyjnie określić grupę docelową i dobrać do niej odpowiedni budżet.

Nasze posty wyróżniają się jakością, a proces ich powstawania to więcej, niż jeden etap. Wraz z treściami przekazujemy raport o unikalności oraz prawa autorskie.

Zamów usługę UniqueWall


#Prowadzenie Fanpage

UniqueWall
- opieka w stałej cenie
492,00 złotych brutto / 10 postów + 10 grafik

Zajmujemy się tworzeniem odpowiednich i unikatowych postów na tablice Facebooka. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjny contentspersonalizowany pod kątem Twojego profilu. Odpowiednie (atrakcyjne) treści wizualne są kluczowym elementem budowania grona fanów na facebooku. Posty mają wiele zadań, a ich charakter dzielimy na 7 rodzajów.

  1. Wzbudzanie zainteresowania.
  2. Użyteczność względem odbiorców.
  3. Budowanie relacji.
  4. Angażowanie i rozrywka.
  5. Budowanie pozycji eksperta.
  6. Uświadamianie z zakresu produktów lub usług.
  7. Wpisy sprzedażowe.

Pamiętaj, sukces tkwi w szczegółach.

Media społecznościowe zmieniają się dynamicznie — podobnie jak sposoby prowadzenia na nich profili. My potrafimy się dostosować do zmieniających standardów i oferujemy nieograniczoną gamę postów wraz z grafikami w jednej, tej samej cenie. Po złożeniu zamówienia otrzymasz paczkę z 10 postami oraz 10 grafikami, które po akceptacji zostaną opublikowane bądź przygotowane do publikacji na Twoim profilu Facebook.

#UniqueWall